Nová Škoda Fabia podle Auto Bildu

30. 3. 2012 8.20 - Novinky, Zprávy - autor: Jakub Rejlek

A je to tady! Hon na novou Škodu Fabii začíná a jako první přichází s fotografiemi nových škodovek německý časopis Auto Bild.

Německý časopis Auto Bild zveřejnil ve svém novém čísle fotografii nové generace Škoda Fabia, která by se měla na trhu objevit až v roce 2015. Tento model by měl být postaven na nové modulární platformě MQB, kterou využijí i další modely z koncernu VW Group a to jak VW Golf, Passat, tak také nová Škoda Octavia. Fabia nové generace by měla mít pod kapotou nové tříválcové turbodiesely s výkonem od 75 do 90 koní. Základní cena by se měla pohybovat okolo 275 000 Kč.

ZDE: Informace o nové Octavii III

Už delší dobu se spekuluje také o větším SUV, které by doplnilo model Yeti a nové Octavii, která bude postavena na stejném základě jako Golf s pořadovým číslem 7. U nové generace Fabia se konečně dočkáme atraktivnějšího a dynamického vzhledu s ostře řezanými liniemi a tradičně dobré kvality interiéru. Už aby tu byla. Na další fotografie nových škodovek se můžete podívat na stránkách časopisu Auto Bild. Zároveň vám přikládáme fotografie současného modelu Škoda Fabia. Co říkáte na počítačovou vizualizaci od Auto Bildu? Jak by měla vypadat nová Škoda Fabia?

zdroj: www.autobild.de

m4s0n501

Diskuse k článku |   vstup do diskuze (celkem 0 příspěvků)